Hlavní závod

Pořadí / Jméno

1. Kristián Škoda 

2. Michal Poledník 

3. Vladan Šindelek

4. Dominik Gawlas 

5. Tomáš Wrona 

6. Daniel Šindelek 

7. Dušan Olajoš 

8. Kristina Fryzová 

9. Milan Salvet 

10. Josef Pergler 

11. David Čechmánek 

12. Martin Ryzí 

13. Marián Stres 

14. Tomáš Klím 

15. Mikuláš Dohnal 

16. Petr Řehák 

17. Pavel Hradil 

18. David Jelínek 

19. Pavel Šubert 

20. Lenka Stryková 

21. Tomáš Koželuh 

22. Petr Sladomel 

23. Petr Jorníček 

24. Tereza Kulštejnová 

25. Richard Pařík 

26. Iva Pachtová 

27. Tomáš Navrátil 

28. Hana Nováková 

29. Jiří Kozel 

30. Michal Waigner 

31. Václav Matulík 

32. Mojmír Babor 

33 . Petra Javůrková 

34. Michal Pouba 

35 . Radim Zdarsa 

36. Kateřina Karásková 

37. Martina Mazáčová 

38. Pavel Rubeš 

39. Tereza Morcinková 

40. Lukáš Baran 

41. Martin Novák 

42 75. Roman Kubina 

43. Jordan Jovcev 

44. Petr Mičulka 

45. Jiří Mikuš

46. Monika Čaganová 

47.Eva Wronová 

48. Marek Prokeš 

49. Monika Matulíková 

50. David Grygar 

51. Lucie Bílková 

52. Aneta Prokešová 

53. Veronika Pszczolková 

54. Tereza Bencova 

55. Stanislava Kuboňová 

56. Adéla Ulmanová        

Tým

CK Continental Frenštát p. R. 

 Canicross Beskydy 

 Pržno

 - 

 Alpsport - Ježek na kopci 

 MK Seitl Ostrava

 KPNP Rybí 

 SK Oceláci Ostrava 

 Salomon FM 

 Metylovice - Dukla Praha 

 - 

 X-TRAIL ORLOVÁ 

 ŠANTÁNEK 

 X-TRAIL ORLOVÁ/ČISTÉ BESKYDY 

 - 

Staříč 

X-TRAIL ORLOVÁ 

 FOR FUN 

 - 

STRYK team 

 MoBíci 

 MK Seitl Ostrava

 - 

 X-TRAIL ORLOVÁ 

 MK Seitl Ostrava 

 Běžecká škola Ostravy-Jihu 

 Chlebovice 

 Chlebovice 

 Lowellpro Racing Team 

 Chlebovice 

 Besta 

 SK Oceláci Ostrava 

 Never give up 

 -

 FOR FUN 

 Příbor 

 SK Černé plíce 

 Milujeme hory.eu 

 - 

 Chlebovice 

 Frýdlant n/O 

 -

 - 

 - 

 GB Draculino FM 

 Alpsport - Ježek na kopci

 Staré Město 

 Chlebovice 

 RUN Magazine

 - 

 Staré Město 

 - 

 TJ Slezan Frýdek-Místek 

 Frýdek-Místek 

 Mushing team Ostrava

Čas

00:09:17 

 00:09:25

 00:09:31

 00:09:50

 00:10:22

 00:10:26

 00:10:31

 00:10:40 

 00:10:58 

 00:10:59 

 00:11:02 

 00:11:05 

 00:11:08

 00:11:19

 00:11:38 

 00:11:46 

 00:11:52 

 00:11:53

 00:11:57 

 00:12:15 

 00:12:23 

 00:12:36

 00:12:42

 00:12:44 

 00:12:46

 00:12:53

 00:13:08

 00:13:15 

 00:13:16 

 00:13:23 

 00:13:37

 00:13:41

 00:13:43

 00:13:54

 00:14:02 

 00:14:21 

 00:14:28 

 00:14:33 

 00:14:38

 00:14:42

 00:14:44

 00:14:48 

 00:15:06

 00:15:19 

 00:15:26

 00:15:30

 00:15:33 

 00:15:35 

 00:15:37 

 00:15:48 

 00:17:17 

 00:17:20

 00:17:38

 00:18:07 

 00:18:56

 00:19:30        

IZS

Pořadí / Jméno

 1. David Belej

 2. David Sejkora 

 3. Martin Koliba

 4. Radomír Viej 

 5. Zuzana Bílková 

 6. Denisa Izvorská 

 7. Jana Kolibová        

Tým

SK MPFM 

 X-TRAIL ORLOVÁ 

 SDH Metylovice 

-

 SDH Metylovice 

 SDH Metylovice 

 SDH Metylovice

Čas

00:10:51 

00:10:55 

00:11:32 

00:12:06 

00:13:03 

00:16:44 

00:18:22        

Mladiství 15-18 Let

Pořadí / Jméno

1. Jan Adam Tarana 
2. Jakub Kubala
3. Tereza Stryková
4. Nikol Raszková        

Tým

-
Frýdek-Místek
STRYK team

-

Čas

00:12:41
00:16:30
00:15:44
00:15:51        

Hlavní závod muži

Pořadí / Jméno 

1. Kristián Škoda 

2. Michal Poledník 

3. Vladan Šindelek 

4. Dominik Gawlas 

5. Tomáš Wrona 

6. Daniel Šindelek 

7. Dušan Olajoš

8. Milan Salvet

9. Josef Pergler

10. David Čechmánek 

11. Martin Ryzí 

12. Marián Stres 

13. Tomáš Klím 

14. Mikuláš Dohnal 

15. Petr Řehák 

16. Pavel Hradil 

17. David Jelínek 

18. Pavel Šubert

19. Tomáš Koželuh 

20. Petr Sladomel 

21. Petr Jorníček 

22. Richard Pařík 

23. Tomáš Navrátil 

24. Jiří Kozel 

25. Michal Waigner 

26. Václav Matulík

27. Mojmír Babor

28. Michal Pouba

29. Radim Zdarsa 

30. Pavel Rubeš 

31. Lukáš Baran 

32. Martin Novák 

33. Roman Kubina 

34. Jordan Jovcev 

35. Petr Mičulka 

36. Jiří Mikuš 

37. Marek Prokeš 

38. David Grygar

Tým 

CK Continental Frenštát p. R. 

Canicross Beskydy 

Pržno 

Alpsport - Ježek na kopci 

MK Seitl Ostrava 

KPNP Rybí 

Salomon FM 

Metylovice - Dukla Praha 

X-TRAIL ORLOVÁ 

ŠANTÁNEK 

X-TRAIL ORLOVÁ/ČISTÉ BESKYDY 

Staříč 

X-TRAIL ORLOVÁ 

FOR FUN 

-

MoBíci 

MK Seitl Ostrava 

X-TRAIL ORLOVÁ 

Běžecká škola Ostravy-Jihu 

Chlebovice 

Lowellpro Racing Team 

Chlebovice 

Besta 

Never give up 

SK Černé plíce 

Chlebovice 

Frýdlant n/O 

Staré Město 

RUN Magazine

Čas

 00:09:17 

 00:09:25

 00:09:31

 00:09:50 

 00:10:22 

 00:10:26 

 00:10:31

 00:10:58 

 00:10:59

 00:11:02 

 00:11:05 

 00:11:08 

 00:11:19 

 00:11:38

 00:11:46 

 00:11:52 

 00:11:53

 00:11:57

 00:12:23 

 00:12:36

 00:12:42 

 00:12:46

 00:13:08

 00:13:16 

 00:13:23 

 00:13:37 

 00:13:41

 00:13:54

 00:14:02 

 00:14:33 

 00:14:42 

 00:14:44 

 00:14:48 

 00:15:06 

 00:15:19 

 00:15:26 

 00:15:35 

 00:15:48        

Hlavní závod ženy

Pořadí / Jméno 

1. Kristina Fryzová

2. Lenka Stryková

3. Tereza Kulštejnová

4. Iva Pachtová

5. Hana Nováková 

6. Petra Javůrková 

7. Kateřina Karásková

8. Martina Mazáčová

9. Tereza Morcinková 

10. Monika Čaganová 

11. Eva Wronová 

12. Monika Matulíková 

13. Lucie Bílková 

14. Aneta Prokešová 

15. Veronika Pszczolková

16. Tereza Bencova 

17. Stanislava Kuboňová 

18. Adéla Ulmanová

Tým 

SK Oceláci Ostrava 

STRYK team 

MK Seitl Ostrava

Chlebovice 

SK Oceláci Ostrava 

FOR FUN 

Příbor

Milujeme hory.eu 

GB Draculino FM 

 Alpsport - Ježek na kopci 

 Chlebovice 

 - 

 Staré Město

 - 

 TJ Slezan Frýdek-Místek 

 Frýdek-Místek 

 Mushing team Ostrava

Čas

00:10:40 

00:12:15

00:12:44

00:12:53 

00:13:15 

00:13:43

00:14:21 

00:14:28

00:14:38 

00:15:30 

00:15:33 

00:15:37 

00:17:17 

00:17:20

00:17:38 

00:18:07

00:18:56

00:19:30